ΝΑΪΑΣ ΙΙ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΚΑΝΤΙΑ14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Ρόδο, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, Θήρα, ΝΑΪΑΣ ΕΞΠΡΕΣ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, Κ. ΜΙΝΩΣ 19.30 Ηράκλειο, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 20.00 Μυτιλήνη, ΣΑΠΦΩ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.00 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 20.30 Χανιά.