10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ - ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: «Ενας χρόνος από τη συμφωνία στο Κοσσυφοπέδιο». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Με την Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις μόδας και παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας, συνεντεύξεις μεγάλων δημιουργών από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Παρουσίαση: Βίκυ Κολοκοτρώνη
19.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΜΟΥΣΙΚΗΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 1995
09.05 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ «Ντρινστόπ»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της μιας δραχμής τα γιασεμιά»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 45ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION 2000 (Ε)
20.00 ΨΥΧΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ρουμανία - Ελλάδα». Απευθείας μετάδοση
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΛΟΝΔΙΝΟ, ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ
02.00 ΑΥΛΑΙΑ
03.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 ΟΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιγκμπαλ: Παιδιά σκλάβοι»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μεγάλος ύπνος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
08.31 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΦΥΓΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΔΡΟΜΟΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
21.30 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μάτι του διαβόλου»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αμερικανός στρατιώτης»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
07.30 ΜΠΙΣΤΓΟΥΟΡΣ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θόδωρος και το δίκαννο»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
22.55 SUPER GAME
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία του Λος Αντζελες»
02.30 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την αγάπη της»
05.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της Κίνας»
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Ο γελαστός κόσμος των ζώων»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε εμπόδιο για καλό»
13.00 1ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική βάση πρακτόρων»
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο πέντε και στο χέρι»
19.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθε παιδί μου γράμματα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μεγάλος αγώνας»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κράκερ»
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 IN & OUT
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE VIP SHOW (Ε)
02.30 ON LINE (E)
02.30 IN & OUT (E)
04.00 ON AIR (Ε)
05.00 10 ΜΕ 12 (Ε)
06.30 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
07.00 ΝΤΑΓΚ
07.20 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με τη Μέριλιν»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές αδελφές 2»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρένα, να η ευκαιρία»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.15 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ευχή στ' αστέρια»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος των αστεριών»
04.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
07.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
07.30 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
08.00 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.10 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.20 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
08.35 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.45 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.20 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
09.30 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.45 ΑΡΘΟΥΡ
10.15 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.50 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.25 ΕΞ-ΜΕΝ
12.00 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
12.50 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο μέλλον»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άγγελος στην πόρτα μου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες γεμάτη παγίδες»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος έρχεται ψιθυριστά»
04.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ