07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ελαιοτριβείο
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Αιολικά Πάρκα, η περιπέτεια νερού, ένα περιβαλλοντικό μάθημα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Χαρακτική, ζωγραφική κλπ.
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους ΜΟΝΤΕΜ ΚΑΡΜΑ, Ε. Πέτα, Ηρώ, Γ. Κότσιρα...
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Νίκο Καρβουνά, πνευμονολόγο, διδάκτορα Πανεπιστημίου Αθηνών & αντιπρόεδρο της Ελληνικής Πνευμονολογικής Εταιρείας, για τις λοιμώξεις του αναπνευστικού συστήματος
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΤΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Θα μεταδοθεί το 2ο οδοιπορικού στην ιστορία της πόλης του Πειραιά. Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
22.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Την Ελένη Γερασιμίδου και τον Χρήστο Χατζηπαναγιώτη φιλοξενεί η Σοφία Αδαμίδου, με αφορμή το ανέβασμα της κωμωδίας του Τσαρλς Μπους «Σύζυγος αλλεργιολόγου» που παρουσιάζεται στο θέατρο «Εμπορικόν»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 --
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τσαρλς και Αν Λίντμπεργκ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Υψηλή ταχύτητα - Ανθρώπινη δύναμη»
12.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Σειρά
19.00 ΧΑΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ Σειρά
20.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αλέξανδρος Αργυρίου»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η ζούγκλα της ασφάλτου»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιά που λύγισε από τον πόνο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φάντασμα της όπερας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΛΕΞΕΙΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ Ντοκιμαντέρ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΠΕΝΤΑΛ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Alila»
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά
22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Newton boys»
03.10 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
04.10 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
04.50 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο πέντε και στο χέρι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
22.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
24.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 SUPERGOAL
02.00 THE LAZARUS MAN
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη φωλιά του διαβόλου»
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά
22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)
23.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ Σειρά
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση αυτοκτονίας»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο οίκος των Ασερ»
05.00 FRASIER Ξένη σειρά
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑNΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τουίστερ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «E-mail»
01.30 ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλοκαίρι του Σαμ»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ