07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ των ομάδων: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Γιώργο Τούσσα, ευρωβουλευτή του ΚΚΕ και τον Μιχιέρ Εκτάμι, πρόεδρο της Ενωσης Παλαιστίνιων Εργαζομένων στην Ελλάδα, για τις εξελίξεις στην Παλαιστίνη μετά τις εκλογές
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν τον γνωστό ηθοποιό Κώστα Καζάκο, τον ποιητή - στιχουργό Παρασκευά Καρασούλο, την Σωτηρία Λεονάρδου, τον Γιώργο Περαντάκο, την Μαρία Ιακώβου και τους «Αργοναύτες», σ' ένα δίωρο πρόγραμμα με ενδιαφέροντα θέματα και καλή μουσική και τραγούδια
22.50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική θεατρική παράσταση «Εκκλησιάζουσες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Ηρακλής - Πανιώνιος»
21.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ Τελετή έναρξης
22.00 ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Σουηδία»
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΣΛΑΝΔΙΑ «Η θάλασσα»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ζανζιβάρη» (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
19.45 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Οι τρεις σωματοφύλακες, Μίκι, Ντόναλντ, Γκούφι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΑΝΤΕ - ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΕΥΤΕΡΟΙ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά
10.30 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
11.30 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Αρης - Νίκη Βόλου»
17.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2001
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 E-LIFE
20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
21.00 ΤΟ ΜΠΛΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ Σειρά
22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ2
23.00 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΤΗΣ ΚΑΣΠΙΑΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτοσέλιδος έρωτας»
02.30 Ο ΦΡΕΝΤ ΑΣΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΨΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΟΙ ΣΠΙΤΟΓΑΤΟΙ Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bean - Η υπέρτατη ταινία καταστροφής»
16.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΦΑΝΕΡΑ
18.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ (Ε)
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ (Ε)
01.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Κορίνθιανς - Μπραγκάντινθ»
03.30 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ Σειρά
04.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.20 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα κάτσε φρόνιμα»
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αιγάλεω - ΑΕΚ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καυγατζής»
02.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΦΤΕΡΩΤΑ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙΑ Σειρά
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 50-50 (Ε)
11.15 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 BACKSTAGE
15.50 TRACTION
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης»
18.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τιμωρός»
23.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην Γκίλιαν με αγάπη»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένη γενιά»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντέιβ, πρόεδρος για μια μέρα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μπλόκο»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίκιο σου το παίρνεις με αίμα»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκυλίσια ζωή»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD