07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μύθοι του Αισώπου (επ. 19ο) & Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Οι θεοί του Ολύμπου: 7. Αρτεμις, 8. Ερμής, 9. Αφροδίτη
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ MASTER PIECES OF HERMITAGE 11o
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον ενδοκρινολόγο Γιώργο Μισιχρόνη και τη Θεοδώρα Καλογεράκου, διαιτολόγο - διατροφολόγο για τα προβλήματα που μπορεί να δημιουργήσει στον οργανισμό μας η μη φυσιολογική λειτουργία του θυρεοειδούς αδένα καθώς και χρήσιμες διατροφικές συμβουλές
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Ο ταξιδιώτης του Μισούρι»
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τη Σταυρούλα Δημητρίου, με αφορμή το νέο της βιβλίο «Η χώρα του κασσίτερου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 DESTINATION REVEALED
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η οικογένεια των Αστορ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οι Σταυροφορίες» Δ΄ μέρος
12.00 INSIDE GUIDE TO... «Η μανία των Μπιτλς στη Βρετανία»
13.00 ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 LIVING SEA
19.45 SUPER LEAGUE ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
22.30 ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυπική διαδικασία»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φάντασμα του Ροζ Πάνθηρα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ακτή του κουνουπιού»
24.00 ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΕ GOALYWOOD
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασανσέρ για δολοφόνους»
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006: «Γύρος των 16» (Μ)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ ΕΝ ΟΙΚΩ...
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΦΙΝΤΕΛ ΚΑΣΤΡΟ Βιογραφικό ντοκιμαντέρ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY - FINAL
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρ Τζέκιλ και η δεσποινίς Χάιντ»
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ Κινούμενα σχέδια
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ - ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ
21.50 DREAM SHOW - THE MUSIC
22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ
23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ - ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σφύριγμα της σφαίρας»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά
16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΛΕΝΗ (Ε) Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από ποιον πλανήτη κατέβηκες;»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του καλύτερού μου φίλου»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός: Μέρκιουρι»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος πειρασμός»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασύλληπτη συμμορία»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θρύλοι»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD