Τηλ. 7701.911-5
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΜΟΥΜΙΝ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
14.05ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.20 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ - ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΑΡΧΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΞΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Ο μετρητής»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο φορτίο»
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
01.05 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΖΟ-ΤΖΟ
02.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταχύτητα και αγάπη»
03.15 ΑΥΛΑΙΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
10.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ Θέμα: «Πολιτικά δικαιώματα και συνδικαλιστικές ελευθερίες»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ART NET
19.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 2000 (Ε)
20.00 Ο 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Ο αιώνας μας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Δονούσα»
08.31 VIEWMASTER (E)
09.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 RAT-A-TAT-TAT
10.15 ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΑΤΑ «Ορισμένα ζευγάρια»
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣΜΙΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΩΝ «Το άτομο του Rutherford και του Bohr»
12.30 UFO'S ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
20.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικηγόρος - Η ώρα του χοίρου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
16.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ
22.10 ΒΕΝΤΕΤΑ
23.10 Ο, ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ (Συνέχεια)
01.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hong Kong '97»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σκληροί δε χορεύουν»
06.00 MICROSOAP
06.30 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1?
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5?
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ
22.05 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
22.45 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δεκαήμερο του Βοκάκιου»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χέρι του διαβόλου»
04.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ατιμασμένη»
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 NEW TIME
10.30 O,TI ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.35 NEW TIME
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
15.00 M-DOG
16.30 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
18.00 HIT SELECTION
19.30 CARTOONS
20.30 TA ΣΠΟΡ ΣΤΟ NEW
21.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
24.00 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (Ε)
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
21.45 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΕΛΑΣ
22.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blue skies again»
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 STAR - ΕΚΛΟΓΕΣ 2000
10.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στραβοί πιλότοι σε F-16: Μέρος Ντέφτερον»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία: Η εκδίκηση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δικαιοσύνη»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμίλα»
04.30 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ (Ε)
16.30 ΦΙΛΙΚΑ... ΕΛΝΤΑ
17.30 PERFECT ACTION (Ε)
18.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS (Ε)
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM