07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Τοσοδούλα», «Μπόλεκ & Λόλεκ»
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας του Α΄ Ερασιτεχνικού Ομίλου Αθηνών: «Βοτανικός - Παγκράτι»
17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Καλή παραδοσιακή μουσική, με τον Παντελή Σιούλη
18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ατάβυρος, ψηλά στα σύννεφα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Δίον»
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ο φωτογράφος»
22.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Β. Αλαγιάννη, Μ. Λιδάκη, Λ. Καλημέρη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
14.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ; (Ε)
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Αιγάλεω - ΑΕΛ»
19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Γιώργος Μακράκης»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Λένα Διβάνη»
22.00 ΡΙΜΕΪΚ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Περιμένοντας τα σύννεφα»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 MIGHTY DUCKS
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY (Ε) «Μπερνάρ και Μπιάνκα: Κομάντος της σωτηρίας»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 «Τελικός»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο συνεργάτης»
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ
09.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
10.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
10.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΠΙ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Χαϊδάρι - Αιγάλεω»
17.00 MOTO GP «Γκραν Πρι Βαλένθιας - Δοκιμαστικά»
18.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ
20.45 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ Α1 «Ηρακλής - ΕΑ Πατρών» Απευθείας μετάδοση
23.00 CINEMANIA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βουβός πόθος»
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.50 ANT1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Αθλητική εκπομπή
14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.45 Ο ΦΑΡΟΣ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταϊάνα: Η αληθινή ιστορία»
05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.30 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίβα Ρένα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
22.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με την πρώτη ματιά»
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.30 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ (Ε)
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 SUMUSU
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ Τηλεπαιχνίδι
22.30 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
23.30 RESCUE ME Ξένη σειρά
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ξένη σειρά
01.45 WORLD POKER TOUR
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των τζέντλεμαν»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ASTRO BOY Ξένη σειρά
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ομορφιά του εγκλήματος»
15.30 MAKINGK OF ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ «Το φιλί της ζωής»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες εγκλήματος»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρωας»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Delta Force 3: Καθαρός στόχος»
03.15 ΤΑΚΕΝ Σειρά
05.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ