08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι περιπέτειες του Μπάτονς και του Ράστι: Η περιπετειομηχανή»
10.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οία - Σίκινος»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Συνταγές από τη Σμύρνη»
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ζωγραφικό ψυχογράφημα»
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Εθιμα, παραδόσεις και γεύσεις από την ορεινή Ναυπακτία»
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Ρένα Βλαχοπούλου» (Α' μέρος)
18.30 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά
19.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Ρένα Στάμου»
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά
01.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ (Ε) Ξένη σειρά
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ (Ε) Ξένη σειρά
03.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
04.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
04.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε)
07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
10.30 ON THE ROAD (Ε)
11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρεία θαυμάτων»
14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ
17.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ (Ε)
17.30 ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
18.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)
19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Κοινωνική σειρά
20.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)
ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ: «Μάης του '68»
Στις 21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΝΤΟΝΙΖΕΙ Ο Ν. ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ
22.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΝΥΧΤΕΣ, ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
17.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
19.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε)
19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Εκπομπή
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από το νόμο»
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ (Ε)
09.00 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)
09.30 ΚΡΟΙΣΟΙ (Ε)
10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE «Γαλικία και Camino de Santiago»
14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ
16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ «Μέλισσες»
19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαγωγή... μηδέν!»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ
23.10 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 WORLD PARTY (Ε)
01.30 Η ΤΕΧΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
02.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος στη χώρα του γέλιου»
19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
21.45 UEFA EUROPA LEAGUE - Τελικός Απευθείας μετάδοση
24.00 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01.30 BROTHERS AND SISTERS
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίκτρα»
23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή (Πρεμιέρα)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 JUDGING AMY Σειρά
04.15 CSI, LAS VEGAS
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κωμική σειρά
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραγισμένες αγκαλιές» Α' τηλεοπτική προβολή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 Ο ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΗΣ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ ΗΠΕΙΡΩΝ
03.30 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)
04.40 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
10.20 HELLCATS Σειρά
11.20 SMALLVILLE Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΜ Live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Δραματική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Van Helsing»
00.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξέγερση»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι περιπέτειες του Μπάτονς και του Ράστι: Το μέλι του Μπαγιού»
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ανάφη - Μύκονος»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Εθιμα, παραδόσεις και γεύσεις από τον ορεινή Ναυπακτία»
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ιμπρεσιονισμός με αφετηρία το νατουραλισμό»
12.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου
16.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Γεωργιανή κουζίνα»
18.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά
18.35 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Βασίλης Οικονόμου»
21.05 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Ξένη σειρά
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (Ε)
04.00 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ (Ε) Ξένη σειρά
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)
05.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
07.05 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε)
07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΑΙΓΑΙΟ, ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
10.30 ON THE ROAD (Ε)
11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεφτάς»
14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ
17.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ (Ε)
17.30 ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
18.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε)
18.30 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (Ε)
19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά
20.00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
21.30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (Ε)
22.00 Η ΑΔΕΙΑ
22.30 ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
01.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
19.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε)
19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 58ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION B' Ημιτελικός Απευθείας μετάδοση
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εν ψυχρώ» Α' τηλεοπτική προβολή
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ (Ε)
09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ «Σουηδία»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή
19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα το 'σκασε»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA «Οι πιο αμφιλεγόμενες ταινίες όλων των εποχών»
01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ «Οι Αλπεις»
02.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ (Ε)
07.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητιάνος μιας αγάπης»
19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
22.15 KARADAYI Δραματική σειρά
23.15 SUMMER WIPE OUT
00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01.30 BROTHERS AND SISTERS
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 CATS 101
08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ (Ε)
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 JUDGING AMY Σειρά
04.30 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
05.20 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στενές επαφές τρίτου τύπου: σπέσιαλ έκδοση»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 CANTERBURY'S LAW
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
10.20 HELLCATS Σειρά
11.20 SMALLVILLE Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος Σαμουράι»
01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
02.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες υποσχέσεις»