08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι περιπέτειες του Μπάτονς και του Ράστι: Το μέλι του Μπαγιού»
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ανάφη - Μύκονος»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Εθιμα, παραδόσεις και γεύσεις από τον ορεινή Ναυπακτία»
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ιμπρεσιονισμός με αφετηρία το νατουραλισμό»
12.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου
16.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Γεωργιανή κουζίνα»
18.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά
18.35 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Βασίλης Οικονόμου»
21.05 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ Ξένη σειρά
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (Ε)
04.00 ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΙΚΗ (Ε) Ξένη σειρά
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)
05.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
07.05 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε)
07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΑΙΓΑΙΟ, ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
10.30 ON THE ROAD (Ε)
11.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ (Ε)
12.00 Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεφτάς»
14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
15.00 ΡΟΜΠΟΤ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
16.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΟΥ
17.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ (Ε)
17.30 ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
18.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε)
18.30 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (Ε)
19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά
20.00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
21.30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (Ε)
22.00 Η ΑΔΕΙΑ
22.30 ΣΚΗΝΟΘΕΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
01.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
19.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε)
19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 58ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION B' Ημιτελικός Απευθείας μετάδοση
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εν ψυχρώ» Α' τηλεοπτική προβολή
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε)
08.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ (Ε)
09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ «Σουηδία»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή
19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα το 'σκασε»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA «Οι πιο αμφιλεγόμενες ταινίες όλων των εποχών»
01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ «Οι Αλπεις»
02.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ (Ε)
07.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητιάνος μιας αγάπης»
19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
22.15 KARADAYI Δραματική σειρά
23.15 SUMMER WIPE OUT
00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01.30 BROTHERS AND SISTERS
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 CATS 101
08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ (Ε)
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 JUDGING AMY Σειρά
04.30 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
05.20 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στενές επαφές τρίτου τύπου: σπέσιαλ έκδοση»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 CANTERBURY'S LAW
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
10.20 HELLCATS Σειρά
11.20 SMALLVILLE Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος Σαμουράι»
01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
02.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες υποσχέσεις»