06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ» και «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Δυναστείας»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
19.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 BEAUTIFUL PEOPLE Ξένη σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie και ο μαγεμένος πήγασος» (Α' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΒΟΒΒΥ Ζ»
24.00 HUMAN TARGET Περιπέτεια
01.00 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αίσθηση του φόβου»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην είδατε τον Παναή»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (E)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
19.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.30 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 HAWTHORNE Σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie και ο μαγεμένος πήγασος» (Β' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμιος στρατιώτης: Αναγέννηση»
24.00 HUMAN TARGET Σειρά
01.00 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιβάτης 57»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν ήταν το βιολί πουλί»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 TWO AND A HALF MEN Ξένη σειρά
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (E)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ξένη αστυνομική σειρά
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
19.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.20 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 HAWTHORNE Σειρά
03.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Generator Rex», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie και ο μαγεμένος πήγασος» (Γ' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ninja»
24.00 HUMAN TARGET Σειρά
01.00 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνεκδοχή της Νέας Υόρκης»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλακασκαντέρ»
15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκηπέσσας»
23.40 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
11.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 FORMULA 1 - GP Ουγγαρίας (Live)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θησαυρός του μακαρίτη»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαρμαντούκ» Α' τηλεοπτική προβολή
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Goal!»
01.20 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
08.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
10.20 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
11.10 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 L.A.P.D. (E)
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
17.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Ξένη σειρά
00.15 DROP DEAD DIVA (Ε)
02.15 ΙΧΝΗ (Ε)
03.15 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτειες του Μαξ: Η ταινία»
07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Μάγια, η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest petshop», «Barbie Ραπουνζέλ» (Δ' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Slugterra», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μηχανή του χρόνου»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 REVOLUTION Σειρά
18.45 ΝΙΚΙΤΑ Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαλασσόλυκος»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιβάτης 57»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φανταστικός κόσμος του Δρ. Παρνάσους»