06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλακασκαντέρ»
15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκηπέσσας»
23.40 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
11.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 FORMULA 1 - GP Ουγγαρίας (Live)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θησαυρός του μακαρίτη»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαρμαντούκ» Α' τηλεοπτική προβολή
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Goal!»
01.20 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
08.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
10.20 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
11.10 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 L.A.P.D. (E)
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
17.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Ξένη σειρά
00.15 DROP DEAD DIVA (Ε)
02.15 ΙΧΝΗ (Ε)
03.15 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτειες του Μαξ: Η ταινία»
07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Μάγια, η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest petshop», «Barbie Ραπουνζέλ» (Δ' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Slugterra», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μηχανή του χρόνου»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 REVOLUTION Σειρά
18.45 ΝΙΚΙΤΑ Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θαλασσόλυκος»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιβάτης 57»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φανταστικός κόσμος του Δρ. Παρνάσους»