06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε αγαπάω, φίλε» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή (τελευταίο)
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπά η κουδούνα»
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
19.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.30 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 HAWTHORNE Σειρά
04.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Young Justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie Fairytopia: Το μυστικό του ουράνιου τόξου» (Α' μέρος), «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 HART OF DIXIE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PSYCH Χιουμοριστική αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη διαγραφή»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Demolition Man»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω»