«Μπαίνουμε για να κερδίσουμε». Με τη φράση αυτή ο Σάντος, χτες, θέλησε να αποδώσει το κλίμα και τη νοοτροπία που επικρατεί, για τον αυριανό αγώνα, στην Καλλιθέα. Οι «κιτρινόμαυροι», που θέλουν μόνο νίκες - ως το τέλος - για να διατηρήσουν τη 2η θέση, θα αντιμετωπίσουν μια ομάδα που παλεύει για την παραμονή. Ο Πορτογάλος τεχνικός αναγνώρισε ότι η αναμέτρηση «έχει τους κινδύνους που έχει κάθε παιχνίδι. Αντιμετωπίζουμε ένα δύσκολο αντίπαλο», αλλά από την άλλη... «Εχουμε την ποιότητα να πάρουμε το ματς. Αν παίξουμε με την όρεξη που είχαμε στα πρώτα 30 λεπτά του αγώνα με τον Πανιώνιο, δεν αμφιβάλλω ότι ακόμα και αν αντιμετωπίσουμε δυσκολίες θα κερδίσουμε». Ακόμα παραδέχτηκε ότι «μετά το γκολ...