08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με τον Μπάμπη Αγγουράκη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, και τη Δέσποινα Μάρκου, για την Κολομβία
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους προσκεκλημένους του με αφορμή τα σημερινά αντιιμπεριαλιστικά συλλαλητήρια
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Μια εκπομπή με ιατρικά θέματα που απασχολούν: «Συνεργασία ασθενή-γιατρού». Ομιλητές: Δ. Βαρώνος, Σπ. Μουλόπουλος
16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ Θα παρακολουθήσετε τη συνέχεια των ομιλιών στην Ημερίδα της Ευρωκοινοβουλευτικής Ομάδας του ΚΚΕ, της Ενωτικής Ευρωπαϊκής Αριστεράς και της Βόρειας Πράσινης Αριστεράς, για «Τα κοινωνικά δικαιώματα και τις ελευθερίες. Η πολιτική της Ευρωπαϊκής Ενωσης»
18.45 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η δημοσιογράφος Πόπη Καπετανοπούλου συζητάει με τον Παναγιώτη Μπεχράκη, αναπληρωτή καθηγητή της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών και πρόεδρο της Ελληνικής Πνευμονολογικής Εταιρείας, για τις επιπτώσεις της αποφρακτικής πνευμονοπάθειας, της νόσου των καπνιστών, που αφαιρεί 3 εκατομμύρια ζωές το χρόνο
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους προσκεκλημένους του ένα ακόμα θέμα της επικαιρότητας
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ (Συνέχεια)
02.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ
20.40 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ
22.00 ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ
23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Συμμορία Ντόμπερμαν»
01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.40 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.45 OI ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.30 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
11.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
12.00 ΒΑΘΥ ΜΠΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
14.00 ΑΦΡΙΚΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης»
19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
20.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ (Ε)
08.01 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ιράκ»
08.30 8 1/2
11.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
11.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
12.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Χιροχίτο»
13.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
13.30 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΒΟΛΕΪ: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ «ΗΡΑΚΛΗΣ - PARIS VOLLEY»
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ (Ε)
23.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
01.00 ΓΙΑΝΤΕΣ
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
22.00 BIG BROTHER
23.20 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΝΙ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικαστής»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί κύριοι»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είκοσι γυναίκες κι εγώ»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.00 PACIFIC BLUE
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.00 AIR AMERICA
02.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 FASHION TV
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 AIMIΛIA, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέμπτο στοιχείο»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέχνα το αύριο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένος παράδεισος»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ