ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ |
«Εφυγε» από τη ζωή την Πέμπτη 4/3/2021 ο συναγωνιστής και πιστός οπαδός του Κόμματος ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΝΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, σε ηλικία 65 ετών. Υπήρξε δραστήριο μέλος του κινήματος των συνταξιούχων και μέλος του ΔΣ της Ενωσης Συνταξιούχων ΙΚΑ Καλλιθέας και γύρω δήμων μέχρι το τέλος της ζωής του.
Στη μνήμη του το ΔΣ της Ενωσης προσφέρει στο ΚΚΕ το ποσό των 100 ευρώ μέσω της Τομεακής Οργάνωσης Νότιου Τομέα Αθήνας.
***
ΦΩΤΟ 9
Στη μνήμη των συντρόφων ΑΔΑΜ ΠΑΥΛΙΔΗ (φωτ.) και ΑΛΕΚΟΥ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗ (φωτ.) από Δραπετσώνα, ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑ, ΤΑΣΙΑΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ (φωτ.) και ΓΙΩΡΓΟΥ ΖΕΡΒΑ από Ταμπούρια, του προέδρου της ΠΟΣ-ΤΕΒΕ ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΗ (φωτ.), του προέδρου του ΤΕΒΕ Αθήνας ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΣΙΤΣΑΝΗ (φωτ.).
Επίσης, του πρόσφατα αποθανόντος πρώην βουλευτή του ΚΚΕ από τη Λέσβο ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ (φωτ.) και του ΜΑΚΗ ΜΑΪΛΗ (φωτ.), ενός από τα ανώτερα στελέχη του ΚΚΕ, του βουλευτή του ΚΚΕ στα χρόνια της μεταπολίτευσης ΝΙΚΟΥ ΚΑΛΟΥΔΗ (φωτ.) και του στελέχους του αγροτικού κινήματος και πρώην βουλευτή του ΚΚΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΠΟΥΤΑ (φωτ.), προσφέρω το συμβολικό ποσό των 30 ευρώ στο Κόμμα μας, το τιμημένο ΚΚΕ, μέσω της ΚΟΒ Ταμπουρίων.
Γιώργος Βαγγελάκος
ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ |
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ |
ΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ |
ΑΔΑΜ ΠΑΥΛΙΔΗΣ |
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΑΛΕΚΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ |
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΤΑΣ |
ΜΑΚΗΣ ΜΑΪΛΗΣ |
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |