08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Ανδρέας Θερμός συζητάει με τον Δημήτρη Ζάχαρη, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ και Γραμματέα της ΚΟΑ, για το ρόλο της Τοπικής Αυτοδιοίκησης στις σύγχρονες συνθήκες και τη σημασία των Δημοτικών και Νομαρχιακών Εκλογών
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Θα παρακολουθήσετε ένα οδοιπορικό στα μπλόκα των αγροτικών κινητοποιήσεων, που ετοίμασε ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος
10.00 IN ACTION
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Παράθυρο στο Σύμπαν
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους: Αλέκο Παπαγεωργίου επιτελάρχη Νότιας Ελλάδας του ΔΣΕ, Γιάννη Βούζα, λοχαγό ΔΣΕ και Γρηγόρη Φώτου, πρόεδρο Πανελλήνιας Ενωσης Επαναπατρισθέντων Πολιτικών Προσφύγων για τα 55 χρόνια από την ίδρυση του ΔΣΕ
19.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει με τον Θανάση Παπαρήγα από το ΚΚΕ, τον Παναγιώτη Μαντά, μέλος της Πολιτικής Γραμματείας του ΔΗΚΚΙ και τον Κώστα Διάκο, μέλος της Εκτελεστικής Γραμματείας της Πράσινης Πολιτικής, για το Παλαιστινιακό
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Ο δημοσιογράφος Κώστας Πασακυριάκος συζητάει με τους: Παναγιώτη Πρωτοψάλτη, γεν. διευθυντή Μεταφορών και Διακίνησης «Αθήνα 2004», Τάκη Γεωργακόπουλο, πρόεδρο του Συλλόγου Αρχιτεκτόνων και Νίκο Πέρπερα, δημοσιογράφο, για τις μεταφορές και τους Ολυμπιακούς του 2004 και το κυκλοφοριακό πρόβλημα της Αθήνας
23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ Θα παρακολουθήσετε τη συνέχεια των ομιλιών στην Ημερίδα της Ευρωκοινοβουλευτικής Ομάδας του ΚΚΕ, της Ενωτικής Ευρωπαϊκής Αριστεράς και της Βόρειας Πράσινης Αριστεράς, για τα κοινωνικά δικαιώματα και τις ελευθερίες. Η πολιτική της Ευρωπαϊκής Ενωσης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 TV MARKET
01.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 ΠΙΝΟΚΙΟ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.15 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Συνέχεια)
20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)
22.00 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Το τελευταίο ταγκό στο Παρίσι»
01.40 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
02.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.40 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ
12.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
14.00 Η ΠΑΡΑΛΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ -ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
19.30 ΚΕΛΤΕΣ
20.35 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ «Σήραγγες»
08.01 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
12.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
12.30 ΠΑΣΙΦΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
13.00 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ 2
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 DESIGN FOREVER (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ
22.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρετ-α-πορτέ»
02.15 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
04.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.00 SUPER GAME
16.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΜΠΑΜ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
23.40 ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σκληρή πόλη»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΟΙ ΔΥΟ ΟΡΦΑΝΕΣ (Ε)
05.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
22.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ
23.00 TWIST
24.00 THIRD WATCH
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΝΙΚΙΤΑ
02.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
02.45 TALK SHOW (E)
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βράχος»
23.45 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: «Η Μαρίνα Σκιαδαρέση στο Λονδίνο»
01.45 VIP (E)
03.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 FASHION TV
06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.15 ΜΕΤΡΟ
20.15 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ
21.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
22.00 ΕΝ ΙΟΡΔΑΝΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάργκο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάγισσα του Γκάλοους Χιλ»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήλιος του φθινοπώρου»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ