09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Ο δημοσιογράφος Γ. Λιβέρης, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή φιλοξενεί τον παλαίμαχο Μαραθωνοδρόμο Χρήστο Βαρτζάκη και τον Δημήτρη Κυριακίδη - γιο του θριαμβευτού της Βοστόνης, Στέλιου Κυριακίδη - σε μια συζήτηση για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του παρελθόντος, του παρόντος και του μέλλοντος
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.30 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
ΠΑΙΔΙ TV
08.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ
09.15 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
09.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
10.20 SYMPHOLLIES
10.30 ΤΟ ΤΖΙΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
11.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOONS
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς περνούν οι παντρεμένοι»
15.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
17.45 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.30 CHAMPIONS LEAGUE WATER POLO 2001 - 2002 FINAL FOUR (μικρός τελικός)
19.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντοκιμαντέρ
19.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.00 CHAMPIONS LEAGUE WATER POLO 2001 - 2002 FINAL FOUR (μεγάλος τελικός)
21.00 EUROVISION
22.00 47ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεθαίνοντας στην Αϊόβα»
03.15 ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
03.45 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
04.15 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ (Ε)
04.45 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)
05.45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004 (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μικρή ρομαντική ιστορία»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΜΙΑ ΧΩΡΑ - ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.15 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέχοντας στο κενό»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ρωμαϊκή άνοιξη της κυρίας Στόουν»
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
09.00 GIMME 6
09.30 ΣΕΙΡΑ «Το δάσος, πηγή ζωής»
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βουτιές στο νερό»
12.15 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2002
14.00 ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ
14.10 ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
14.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ
18.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 Η ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΤΟΥ «ΒΕΛΟΣ» - 25 ΜΑΗ 1973
23.10 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Μόνος εναντίον όλων»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
11.00 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΡΙΝΟΚΕΡΑΚΙΑ
11.30 ΛΑΠΙΤΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Σε επτά μέρες»
16.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Συνέχεια)
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τυχεράκιας»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Ρετάλια live» (2ο μέρος)
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 BIG BROTHER «best of»
01.20 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
02.20 ΑΠΙΣΤΙΕΣ (Ε)
03.20 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόκληροι της κοινωνίας»
13.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Μαλαισία - Βραζιλία»
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της Κρήτης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι χωρίς επιστροφή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Λέικερς - Σακραμέντο»
04.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.00 ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ (Ε)
07.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (Ε)
08.00 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρός πατέρας, μεγάλος γιος»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι
22.00 BAR
23.40 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 PRIVE (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Τζόουνς»
02.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
13.30 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Λάργκο Γουίντς»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 B.b.B.
20.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρέιστοουκ: Ο θρύλος του Ταρζάν, άρχοντα της ζούγκλας»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατσαλένιος αετός 2»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίσιμο λάθος»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ