08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Ανδρέας Θερμός συζητάει για την Τρομοκρατία με τους Θεοχάρη Παπαμάργαρη, πρόεδρο της ΕΕΔΔΑ, Δημήτρη Καλτσώνη, μέλος συντονιστικής επιτροπής της Δημοκρατικής Συσπείρωσης για τις λαϊκές ελευθερίες και την αλληλεγγύη και Τάκη Τσίγκα, αρχισυντάκτη του «Ριζοσπάστη»
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με τον Κώστα Θωμαΐδη
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για την Τρομοκρατία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 SUPER TUNING LIVE (Ε) Ο Στράτο Φωτεινέλης και ο Κώστας Πατσουρέας, συνομιλούν με τους οδηγούς Δημητριάδη Γρηγόρη και Σαχανά Γιάννη για τους αγώνες ΝΤΡΑΞΤΕΡ
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Ο Κώστας Πασακυριάκος συνομιλεί με τους Θανάση Τζίμα, φοιτητή, υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο Αθήνας με τη «Συμπαράταξη για την Αθήνα», Δημήτρη Παπαοικονόμου, φοιτητή και Κώστα Σιώκο, μέλος της Γραμματείας της «Δημοτικής Πρωτοβουλίας Ζωγράφου», με θέμα: «Η ανακαίνιση της Φοιτητικής Εστίας του Πανεπιστημίου Αθήνας ενόψει των ΟΑ του 2004 και το μέλλον των 15.000 φοιτητών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.30 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (Ε)
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψευτοθόδωρος»
19.15 ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ (Ε)
19.30 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ου κλέψεις»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΕΓΩ, Ο ΚΛΑΥΔΙΟΣ (Ε)
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
01.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11.01 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 ΓΙΑΤΡΟΙ, ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΙΑ «Σκοτία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝ ΠΛΩ
14.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΚΡΟΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
20.00 ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου Σαμπρίνα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
08.01 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΖΩΑ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ
10.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
10.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
11.00 ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
12.00 E-LIFE «Ψηφιακός κόσμος» (Ε)
12.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρο και άσπρο»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.45 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΜΠΑΜ
23.45 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΗ ΡΩΜΗ + BEAT
00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 THE X-FILES (Συνέχεια)
01.10 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.10 ΦΑΚΕΛΟΣ ΑΜΑΖΩΝ (Ε)
03.10 MOBILE FUN
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του μυστηρίου»
05.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
13.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.30 LIFE STYLE NEWS
17.10 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
23.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία συνάντηση»
02.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Απ... ΑΡΕΤΗ... τως με ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
07.30 CASA DI MACARONI (Ε)
08.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
12.30 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.45 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
19.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμεσος κίνδυνος»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (E)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.40 ΚΑΠΕΤΑΝ ΤΡΟΜΑΡΑΣ
06.50 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
06.55 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ
07.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
07.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
07.35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
07.50 Ο ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ
08.00 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΣΕΪΛΟΡΜΟΥΝ
09.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.30 ΔΕ ΠΑΟΥΕΡΠΑΦ ΓΚΕΡΛΣ
09.45 ΘΑΝΤΕΡΚΑΤΣ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
10.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
12.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 BEST SELLER
20.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή εκτός έδρας»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκληματική σχέση»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο κυνηγητό»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ