08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για την Τρομοκρατία
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
18.45 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Θέμη Καπάνταη, γενικό γραμματέα της Ελληνικής Ιατρικής Εταιρείας Παχυσαρκίας για την Παχυσαρκία
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν στους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τους καλεσμένους του με θέμα: «Υπόθεση 17 Νοέμβρη: Διαστάσεις, στόχοι και πραγματικότητα»
23.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ (Ε)
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.30 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (Ε)
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανιψιός μου ο Μανώλης»
19.15 ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ (Ε)
19.30 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξενοδοζείο Πλάζα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΕΓΩ Ο ΚΛΑΥΔΙΟΣ (Ε)
00.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ
01.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ «Λίμνη Πλαστήρα»
10.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11.01 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
11.30 ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
12.01 ΤΑΞΙΔΙΑ «Ανόι»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝ ΠΛΩ
14.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 25η ΩΡΑ
20.00 ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000 (Ε)
08.01 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
09.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
10.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
17.30 ΚΑΤΗΓΟΡΩ: ΤΟΥΣ ΣΕΦ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάμπαταμπα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ
02.00 ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ 1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ Best of
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.45 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
22.55 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1'
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένοι δολοφόνοι»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.45 ΦΑΚΕΛΟΣ ΑΜΑΖΩΝ (Ε)
03.45 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περίπολος της όγδοης στρατιάς»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
13.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.30 LIFE STYLE NEWS
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
22.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
23.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Αμερικανός λυκάνθρωπος στο Λονδίνο»
02.30 ΜΠΟΡΩ(Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Ε)
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
07.30 CASA DI MACARONI (E)
08.00 Η ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
12.30 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ (Ε)
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.45 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
19.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
22.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
23.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (E)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.40 ΚΑΠΕΤΑΝ ΤΡΟΜΑΡΑΣ
06.50 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
06.55 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ
07.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
07.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
07.35 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
07.50 Ο ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ
08.00 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΣΕΪΛΟΡΜΟΥΝ
09.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.30 ΔΕ ΠΑΟΥΕΡΠΑΦ ΓΚΕΛΡΣ
09.45 ΘΑΝΤΕΡΚΑΤΣ
09.55 ΕΙΔΗΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
10.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
12.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 BEST SELLER Best of
20.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή εκτός έδρας»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υψηλή προστασία»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ένοχοι»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ