15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια...
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο χώρος της ταινίας μικρού μήκους και ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΗΓΕΤΕΣ ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΙ
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
13.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ
14.15 ΟΝΕΙΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟΥ
14.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ
14.30 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΛΙΖΙ ΜΑΓΚΟΥΑΪΡ (Ε)
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΣΧΑ ΣΤΟ ΣΙΔΝΕΪ
20.35 ΚΩΔΙΚΟΣ 2004
20.45 PRE GAME
21.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
07.00 ΕΤΟΙΜΟΙ ΠΑΜΕ
10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
14.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Γιάννης τα 'κανε θάλασσα»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΦΛΟΓΑ - Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
23.00 CITIUS, ALTIUS, FORTIUS
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γνωριμία της σάρκας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
08.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 ΤΖ.Ρ.Ρ. ΤΟΛΚΙΝ, Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
10.30 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.00 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
11.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
12.00 ΜΑΡΛΟΝ ΜΠΡΑΝΤΟ, ΕΝΑΣ ΜΥΘΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
14.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
15.30 ΕΞΕΛΙΞΗ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ
19.00 Η ΕΠΙΔΗΜΙΑ
20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΚΑΙΡΟΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύγχρονη Σεχραζάντ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΓΜΑΛΙΩΝΟΣ
01.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
01.30 BLACK BOX GERMANY
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ - best of
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν: ο επιβάτης του διαστήματος»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.40 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.30 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ALPHA
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)
18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύοντας στη Λουνάσα»
02.15 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακόμα 48 ώρες»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΕΥΡΗΚΑ (Ε)
02.10 BAR (E)
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ED (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
12.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΝΙΚΙ
14.30 ΖΙΝΑ
15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild wild West»
24.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»
03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ