15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Συγκριτική παρουσίαση των κοινωνικών αθλημάτων. Β` μέρος
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ, αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με την Ζωή Ξανθοπούλου για τη μικρού μήκους ταινία
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συζητάει με τον Δημήτρη Κρεμαστινό για τη στεφανιαία νόσο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ (Διακαναλική εκπομπή)
08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
09.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
10.00 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - ΣΛΑΛΟΜ
10.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
10.30 ΤΖΟΥΝΤΟ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
16.30 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
16.30 ΤΖΟΥΝΤΟ - ΤΕΛΙΚΟΙ
18.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ολλανδία - ΗΠΑ»
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΤΕΛΙΚΟΙ
21.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Αίγυπτος»
23.00 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ «Τζούντο»
23.30 ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ Η ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Διακαναλικά)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
09.00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
09.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
11.00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
16.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
18.00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ - ΤΕΛΙΚΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Λιθουανία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ - Ουγγαρία»
11.15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Ιταλία - Ισπανία»
12.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - ΗΠΑ»
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
14.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ - Αυστραλία»
16.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
16.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Κίνα»
16.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
17.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
19.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Αργεντινή»
21.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ - ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ρωσία - ΗΠΑ»
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοί που έμειναν ζωντανοί»
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ALPHA
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 CANDID CAMERA (E)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στον παράδεισο»
03.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
22.40 ΛΕΝΗ (Ε)Σειρά
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «200 τσιγάρα»
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς φραγμούς»
00.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΟΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Σειρά
03.45 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ