ΧΑΪ ΣΠΙΝΤ 7.30 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΝΑΪΑΣ 07.45 Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΜΗΛΟΣ 07.45 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, Φολ/νδρο, Σίκινο, Θήρα, ΦΛΑΪΝΓΚ ΚΑΤ 4 8.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞΠΡΕΣ 08.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΠΡΕΒΕΛΗ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΙΛΕΝΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Σύμη, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 16.45 Σύρο, Μύκονο, ΦΛΑΪΝΓΚ ΚΑΤ 4 17.00 Πάρο, Νάξο, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 17.00 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Καρ/σι, Βαθύ, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΕΡΜΗΣ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 Ρέθυμνο, Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ 19.30 Ηράκλειο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Θεσ/νίκη, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά.