07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον κριτικό κινηματογράφου Γιάννη Φραγκούλη
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τους δημοσιογράφους Νίκο Μπογιόπουλο και Δημήτρη Μηλάκα, με αφορμή το βιβλίο τους «Ποδόσφαιρο μια θρησκεία χωρίς απίστους»
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ DUO HXOXΡΩMATA συναυλία. Φλάουτα Σπύρος Παπίκινος, Μαρία Αναγνωστοπούλου κιθάρα. Συμμετέχει η σοπράνο Λύδια Σέρβου. Επιμέλεια εκπομπής Γ. Μηνάς
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Αθλητική εκπομπή
17.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
18.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ «Κολύμβηση»
19.00 EUROVISION YOUNG DANCERS 2005 Διαγωνισμός Νέων Χορευτών
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυφό ταλέντο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΡΑΛΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
00.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ενας Αμερικανός φίλος»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σάντοκαν»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μιμή και ο κύριος Μπόμπο»
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ Σειρά
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΡΙΜΕΪΚ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Α`
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 CONFEDERATIONS CUP Αθλητική εκπομπή
23.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.00 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
09.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
09.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.30 ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΙΤΑΛΙΑ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 DESIRE (Ε)
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
14.30 MOTO GP
16.00 E-life
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΔΙΑΣΩΣΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ
21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ - 2003
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζιος χαρταετός»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 E-LIFE (Ε)
04.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
12.25 SUPER GAME
12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5' - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 FAME STORY IN CONCERT (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 FAME STORY IN CONCERT (Συνέχεια)
02.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΙΟΥΛΕΪ Σειρά
02.50 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ντοκιμαντέρ
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 MOBILE FUN
05.15 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.50 ΝΤΡΑΚΟΝΜΠΟΛ Σειρά κινουμένων σχεδίων
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το προξενιό»
17.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγοροκόριτσο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 DREAM SHOW
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σέξι κατάδικος»
22.45 SNACK
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 SAVANNAH Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένη ελεύθερη 2»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των αεροσυνοδών σχολή»
16.30 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι 30, τι 40, τι 50»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ρένα είναι off side»
23.55 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η ιστορία των Bach Boys»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάντασμα με σοφέρ»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ: ΝΙΚΙΤΑ
16.30 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα του μπάσκετ δύσκολα»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τεκίλα Σάνραϊζ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα απλό σχέδιο»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εισβολέας»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απομεινάρια πολέμου»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ