07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Νιντζάκια (επ. 47ο)
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Καταδύσεις
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ MASTER PIECES OF HERMITAGE (7o)
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τη Μαργαρίτα Παπαδημητρίου, πρόεδρο του Ελληνικού Συνδέσμου Οστεοπαθητικών, και τον Δημήτρη Αναγνωστόπουλο, ειδικό οστεοπαθολόγο, για το πώς μπορούμε να αντιμετωπίσουμε την οστεοπόρωση
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.55 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Γεννημένος προς πώληση»
22.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Γιάννη Χαρούλη, από τη μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Παύλος Αλέπης συνομιλεί με τους καλεσμένους του με θέμα: «Υγεία και Τοπική Αυτοδιοίκηση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΠΑΖΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
08.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
08.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 DESTINATION REVEALED
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Οσκαρ ντε λα Χόγια»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Το παρελθόν των πτήσεων: Ενας άνεμος και μια προσευχή»
12.00 INSIDE GUIDE TO... «Οι πιο πλούσιες κρεβατοκάμαρες του κόσμου»
13.00 ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ
20.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Μέγας Αλέξανδρος και Αλεξάνδρεια»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΛΠΙΔΕΣ «Ρεβάνς». Ελληνική ταινία
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Εκουαδόρ - Γερμανία»
19.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Κόστα Ρίκα - Πολωνία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.25 ΚΩΔΙΚΑΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
22.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Σουηδία - Αγγλία»
24.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ: «Παραγουάη - Τρινιντάντ»
02.00 ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΕ GOALΥWOOD
04.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΈΡ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2006: «Ισπανία - Τυνησία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ Σειρά
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
20.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός Ινδιάνος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΦΡΑΝΚ ΡΙΒΑ, Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ Σειρά
01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 SUPER GAME
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.45 SUPER GAME
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY LIVE
23.50 ΟΛΑ ΧΧL - BEST OFF
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 GEO Ντοκιμαντέρ
03.10 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.10 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
18.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
23.10 Mr BEAN
23.50 DISTRACTION
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις χιλιάδες μίλια θανάτου»
04.00 DREAM SHOW - THE MUSIC
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 DREAM SHOW - THE MUSIC
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΛΕΝΗ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Solo»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της ερήμου»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ Σειρά
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αντάλλαγμα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιβάτης 57»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή πυρηνικού ολέθρου»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις σωματοφύλακες επιστρέφουν»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD