Τριάντα Κινέζοι πολεμιστές - μοναχοί Σαολίν, από 20/10 - 5/11, στο θέατρο «Coronet» (Φρύνης 11 και Υμηττού, Παγκράτι, 210.7012.123) ξεδιπλώνουν μια παράσταση - επίδειξη κατορθωμάτων που υπερβαίνουν τους νόμους της φύσης. Οι δοκιμασίες κυμαίνονται από σπάσιμο γρανίτη 4,5 εκατοστών με το κεφάλι, περπάτημα σε μια σκάλα από μαχαίρια, έως και στήριξη όλου του σώματος σε δύο δάχτυλα... Ολα αυτά θα διανθίζονται από χορό, θέατρο και Kung fu... Στη συνέχεια θ' ακολουθήσει περιοδεία (Πάτρα, Αλεξανδρούπολη, Θεσσαλονίκη, Βόλος).