«902»
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (Ε)
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Καλό λαϊκό τραγούδι από τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
06.00 MEDITERRANEO (Ε)
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.00 ΤΕΝΙΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (DAVIS CUP)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλοίο της χαράς»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΦΙΦΙ
21.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΤΑΧΥΠΛΟΩΝ ΣΚΑΦΩΝ
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Οι Γερμανοί ξανάρχονται»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
24.00 Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ
02.10 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000 (Ε)
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
12.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ
12.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
13.00 ΝΤΟΥΜΠΛ ΦΑΣ
13.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ
14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ: ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ
17.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ!
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
19.15 20ός ΑΙΩΝΑΣ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά, ψυχρά κι ανάποδα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδηρούς σταυρός»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.35 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ρόμπι Γουίλιαμς»
10.31 ΟΠΕΡΑ «Η νυχτερίδα»
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
15.30 PC TV FUN
16.00 GEMS OF JAZZ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
17.30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
18.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
21.25 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
22.35 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διεφθαρμένη Δικαιοσύνη»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
07.50 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.40 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.10 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.50 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.20 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.50 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.20 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.50 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΧ
13.00 SUPER GAME
13.05 Η ΟΧΙΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 CHEEK TO CHEEK (Ε)
16.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
16.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάσκαλος για κλάματα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Δον Ζουάν για κλάματα»
22.55 SUPER GAME
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοίχημα θανάτου»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δεκαήμερο του Βοκάκιου»
03.00 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκύλα»
06.00 Ο ΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
11.50 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σοφερίνες»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»
16.30 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άντρες είναι ίδιοι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη σκοτώνει»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αεροπλανοφόρο Νιμπς»
03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (Ε)
04.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
05.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.30 STATUS QUO
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΙΝΤΙ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο, ΤΙ ΠΕΙΤΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (E)
01.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
02.30 ON AIR (E)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.30 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις σωματοφύλακες»
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΕΣ (Ε)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λα μπάμπα»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Καζανόβας»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και... έγκυος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ με ψηλά τακούνια»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ: Στην υπηρεσία της αυτού μεγαλειότητος»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντελάιτ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απόδραση των 11»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποστολή»
03.15 ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
04.15 ΙΖΙ ΣΤΡΙΤΣ
05.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ