08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ
20.00ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο Κ. Καραχάλιος συνομιλεί με τον Βαγγέλη Τιρτιράκη - μέλος του Εργατικού Τμήματος της ΚΕ του ΚΚΕ, με θέμα: «Εργασιακές σχέσεις»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ «Κοινωνική ασφάλιση - δημόσια υγεία»
23.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπροστά στην αγχόνη»
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ART ATTACK
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ
18.00 ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΕΟ
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.00 ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ισπανία - Τυνησία
21.00 ΒΟΛΕΪ: ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ελλάδα - Κίνα
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΕΤ 1 «Μαριτάνα»
01.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
02.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (3)
05.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ: ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
10.30 ΡΩΣΙΚΗ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ - ΑΛΛΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
11.01 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)
12.01 INFERNO (Ε)
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Γιάννης Γκιωνάκης»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Νανογλάρονο»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ
19.35 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.05 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
23.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 Β` ΕΞΩΣΤΗΣ «Ενας όμορφος κόσμος»
08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΤΟ ΚΟΛΑΤΣΙΟ
09.45 ΜΕΤΑΒΟΛΗ
10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
11.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (Ε)
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
14.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.30 ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
16.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΕΣ ΛΙΜΝΕΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «J.F.K.»
21.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
22.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ 'Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
23.00 ΣΤΙΛ ΚΑΦΕ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η πόλη των χαμένων παιδιών»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.25 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο κόλπο»
04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά του δρόμου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
17.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή αυτοκτονίας»
24.00 BABY STYLE (E)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς διαφυγή»
03.00 COPA LIBERTADORES - ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΛΑΤΙΝΙΚΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
04.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKES
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
11.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
12.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΟΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
21.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν η δικαιοσύνη κοιμάται...»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.15 FRASIER
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
16.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος της μαμάς»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισθοφόρος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκοτάδι»
03.45 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
04.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.15 ΠΕΡΛ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ