07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μύθοι του Αισώπου» Επ. 13 & 14
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 11. Λισαβόνα
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον Ευριπίδη Μαντούδη, Μαιευτήρα, Γυναικολόγο Αναπαραγωγής, για τις πολυκυστικές ωοθήκες, τα προβλήματα που δημιουργούν αυτές στην εγκυμοσύνη και η θεραπευτική αντιμετώπισή τους
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Οι περιπέτειες του Μπιλ»
22.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Δημήτρη Κοντογιάννη, σε ένα αφιέρωμα στον Στέλιο Καζατζίδη από τις εκδηλώσεις του 31ου Φεστιβάλ ΚΝΕ - «Οδηγητή»
23.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Μπάμπη Τέρτσο, τη Σ. Λεονάρδου και τη Γ. Τσίρου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Πόλο Ανδρών: Ελλάδα - Ρωσία
09.05 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Συγχρονισμένη κολύμβηση
11.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Σύντομο πρόγραμμα - Ζευγάρια
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
20.00 Η ΑΡΧΗ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ
21.00 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Τα χρυσά μήλα των Εσπερίδων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
00.10 ΝΒΑ - ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «Boston - NO/Oklahoma»
02.45 INSIDE GUIDE TO...
04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Σύντομο πρόγραμμα ανδρών
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ Παιδική σειρά
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ; Τηλεπαιχνίδι
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χρυσή κούπα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ
07.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
11.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
12.00 ΝΗΣΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
00.35 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
01.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεόσταλτος»
23.10 ΣΚΕRΤΣΑΚΙΑ
23.45 ΟΛΑ 7EVEN
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 H ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.15 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Σειρά
23.15 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ Σειρά
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάργκο»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη τα μεσάνυχτα»
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.50 SO YOU THINK YOU CAN DANCE
23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένος μέχρι βλακείας»
03.30 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ Σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά
18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ Παιδική σειρά
19.15 ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ Παιδική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»
22.450 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild wild west»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι των ονείρων μου»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ροζ κάντιλακ»
05.45 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ Σειρά
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ