07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Best of προηγούμενης εβδομάδας
14.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε) «Λιμναίος πολιτισμός - Κάρλα»
14.45 ΤΕΛΙΚΟΙ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι μπελάδες»
20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ; Τηλεπαιχνίδι
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 28ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Μ)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ «Γαλάζιος χαρταετός»
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 STANLEY
10.30 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 ΡΒ & J OTTER
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΙΓΥΠΤΟΣ, Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ
14.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακή συγκέντρωση»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Scoda Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
07.50 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 MOTO GR GRAND PRIX ΙΑΠΩΝΙΑ - ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ Απευθείας μετάδοση
09.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Το κλιματικό παζλ»
10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ «Καλιφόρνια. Ταξίδια της περιπέτειας»
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άγριο πόνι»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συννεφιασμένοι ορίζοντες»
18.00 MOTOGP SHOW
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΑΙΡΟΣ
20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ
20.45 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία του πολεμιστή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Κοινωνικές αντανακλάσεις»: «Ζούσε τη ζωή της»
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
02.35 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ΜΟΤΟGP SHOW (Ε)
05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
05.50 ANT1 WEEKEND
10.00 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΜΠΑΜ (Ε)
18.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.15 ΑΘΩΟΣ ΄Η ΕΝΟΧΟΣ (Ε)
04.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.00 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΑΤΡΑΣ ΑΛΕΡ ΡΕΤΟΥΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
16.30 BAYWATCH
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άφραγκος Ωνάσης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέρνα Σταχτοπούτα»
23.15 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λίμνη του διαβόλου» Α΄ τηλεοπτική προβολή
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06.35 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ Σειρά
13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί μεγάλοι εν δράσει»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του Pacific Heights»
23.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σωματοφύλακες του μέλλοντος»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ.. ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
11.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
13.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ιππότες της Σαγκάης»
17.10 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)
18.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Τηλεταινία
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρό καρύδι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιάλτες»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 4»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ (Νέα επεισόδια)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (Νέα επεισόδια)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπάει η κουδούνα»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέθοδος της αράχνης»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή του Ντέιβιντ Γκέιλ»
03.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
04.30 SURVIVOR: ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ Ριάλιτι σόου
05.30 ΟΛΙΒΕΡ ΜΠΙΝ Σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ