ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, Ιο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙ 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 12.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 13.00 Σύρο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΝΘΗ - ΜΑΡΙΝΑ 17.00 Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΑΡΙΝΑ 20.00 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλ/σι, Βαθύ, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΡΟΔΑΝΘΗ 22.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΙΛΕΝΑ 22.00 Χίο, Μυτιλήνη.