ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
01.00 ΣΠΟΡ+ Πάλη (Μ)
03.00 ΣΠΟΡ+ Μπάσκετ
04.00 ΕΤ1 Μπιτς Βόλεϊ
04.00 ΝΕΤ Στίβος
04.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ
05.00 ΕΤ1 Κολύμβηση
05.00 ΣΠΟΡ+ Μπιτς Βόλεϊ
08.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ
08.30 ΝΕΤ Κολύμβηση-Ιστιοπλοΐα-Πυγμαχία (Μ)
09.30 ΣΠΟΡ+ Πόλο
10.40 ΝΕΤ Πόλο (Ουγγαρία-Ελλάδα γυναίκες)
11.00 ΣΠΟΡ+ Καταδύσεις
11.30 ΣΠΟΡ+ Τένις
11.40 ΝΕΤ Γυμναστική
12.15 ΕΤ1 Ιππασία-Τζούντο-Ποδηλασία-Μπιτς Βόλεϊ-Σκοποβολή
12.30 ΝΕΤ Γυμναστική-Στίβος-Πινγκ Πονγκ (Μ)
12.50 ΕΤ3 Ποδόσφαιρο
13.30 ΕΤ1 Κολύμβηση
13.50 ΝΕΤ Στίβος
14.00 ΣΠΟΡ+ Πυγμαχία
15.00 ΕΤ3 Χάντμπολ
17.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ
18.00 Πόλο (Μ)
19.00 ΣΠΟΡ+ Στίβος (Μ)
23.00 ΣΠΟΡ+ Στίβος (Μ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
01.00 ΣΠΟΡ+ Τένις (Μ)
03.00 ΣΠΟΡ+ Κολύμβηση (Μ)
04.00 ΝΕΤ Στίβος
04.00 ΣΠΟΡ+ Μπιτς Βόλεϊ
04.00 ΝΕΤ (Ελλάδα-Αγγόλα)
04.30 ΣΠΟΡ+ Πόλο
05.00 ΕΤ1 Κολύμβηση
06.00 ΣΠΟΡ+ Τραμπολίνο
06.20 Πόλο (Ελλάδα-Καναδάς άνδρες)
08.00 ΣΠΟΡ+ Ιστιοπλοΐα
08.15 ΝΕΤ Πόλο-Ιστιοπλοΐα (Μ)
08.30 ΣΠΟΡ+ Πυγμαχία
09.00 ΕΤ1 Κωπηλασία-Αρση Βαρών-Ποδηλασία-Σκοποβολή
09.20 ΕΤ3 Μπάσκετ (Μ)
09.20 ΕΤ3 Βόλεϊ
11.30 ΝΕΤ Στίβος-Κολύμβηση-Πόλο-Πυγμαχία (Μ)
11.30 ΣΠΟΡ+ Τένις
12.50 ΕΤ3 Ποδόσφαιρο
13.50 ΝΕΤ Στίβος
14.00 ΣΠΟΡ+ Πυγμαχία
14.30 ΣΠΟΡ+ Μπιτς Βόλεϊ
15.00 ΕΤ1 Αρση Βαρών
17.00 ΕΤ1 Μπάσκετ
17.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ
17.45 ΝΕΤ Μπιτς Βόλεϊ (Μ)
19.00 ΣΠΟΡ+ Κολύμβηση (Μ)
23.00 ΣΠΟΡ+ Στίβος (Μ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
02.20 ΝΕΤ Μαραθώνιος-Ποδηλασία-Πινγκ Πονγκ
04.30 ΣΠΟΡ+ Πάλη
05.00 ΕΤ1 Κολύμβηση
05.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ
07.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ
08.00 ΝΕΤ Ιστιοπλοία
08.00 ΣΠΟΡ+ Πόλο
08.30 ΕΤ1 Μπιτς Βόλεϊ
09.20 ΕΤ3 Μπάσκετ
10.30 ΕΤ1 Γυμναστική-Αρση Βαρών-Κωπηλασία-Ιππασία-Μπιτς Βόλεϊ-Πυγμαχία
11.30 ΝΕΤ Ποδηλασία
12.30 ΝΕΤ Ποδηλασία
13.50 ΝΕΤ Στίβος
13.50 ΕΤ3 Χάντμπολ
14.00 ΣΠΟΡ+ Πυγμαχία-Ιππασία
18.00 ΕΤ1 Καταδύσεις (Μ)
18.25 ΝΕΤ Ξιφασκία-Σκοποβολή-Ιππασία
19.00 ΣΠΟΡ+ Μαραθώνιος (Μ)
23.00 ΣΠΟΡ+ Στίβος (Μ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
01.00 ΣΠΟΡ+ Κολύμβηση (Μ)
03.00 ΣΠΟΡ+ Γυμναστική (Μ)
04.00 ΝΕΤ Στίβος
04.00 ΣΠΟΡ+ Μπάσκετ
05.00 ΕΤ1 Τρίαθλο
06.00 ΣΠΟΡ+ Μπιτς Βόλεϊ
07.00 ΝΕΤ Μπάσκετ (Μ)
07.00 ΣΠΟΡ+ Πόλο
07.20 ΕΤ3 Βόλεϊ
07.45 ΕΤ1 Μπιτς Βόλεϊ-Πόλο-Ιστιοπλοΐα (Μ)
09.00 ΣΠΟΡ+ Ιστιοπλοΐα
09.20 ΝΕΤ Μπάσκετ (Ελλάδα-Κίνα)
10.20 ΝΕΤ Πόλο (Ελλάδα-Ισπανία)
10.20 ΕΤ1 (Γυμναστική-Αρση Βαρών-Ιππασία-Μπάσκετ-Ποδηλασία-Ιστιοπλοΐα)
11.00 ΣΠΟΡ+ Κανοέ Καγιάκ-Ιστιοπλοΐα
11.30 ΝΕΤ Συγχρονισμένη κολύμβηση (Μ)
12.30 ΝΕΤ Στίβος-Κανοέ Καγιά (Μ)
13.00 ΣΠΟΡ+ Ποδόσφαιρο
13.50 ΝΕΤ Στίβος
13.50 ΕΤ3 Χάντμπολ
15.00 ΣΠΟΡ+ Πυγμαχία
17.00 ΣΠΟΡ+ Βόλεϊ (Μ)
17.15 ΝΕΤ Μπιτς Βόλεϊ-Τραμπολίνο (Μ)
19.00 ΣΠΟΡ+ Μπάσκετ-Μπιτς Βόλεϊ (Μ)
23.00 ΣΠΟΡ+ Στίβος (Μ)