07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Σίφνος
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα της εκπομπής ο τουρισμός
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ «Το Μπλέντερ», μουσική σκηνή ΣΥΡΜΟΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Russian museum. Llya Repin
17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Φιλοξενούμενη του Τάκη Δεβελλίδη, η Ολγα Τζίμου
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί για τη ρευματοειδή αρθρίτιδα, με το ρευματολόγο Δημήτρη Καρρά
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε) Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, στις ρίζες τους και στην απαιτούμενη διέξοδο
20.00 «ΣΥΝΘΗΜΑ ΑΕΤΟΣ» Επεισ. 5ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «7000 ΛΕΞΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ» του Κίμωνα Ρηγόπουλου
22.40 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 14 ήταν υπέροχοι»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝΒΑ «Play off»
20.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ (Ε)
22.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Είμαι γιατί είμαστε»
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 54ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 54ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION «Β' ημιτελικός»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καθαρισμοί φόνων ΕΠΕ»
07.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ «Η δύναμη της προσδοκίας»
07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
08.30 ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ «Από φως και σκιά»
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ ΑΓΟΡΙΟΥ (Ε)
11.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.20 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ: ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ
19.15 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
20.45 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2009
24.00 CINEMANIA
01.00 Η ΓΚΑΛΕΡΙ TRETYAKOV: ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
02.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
02.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
04.00 CINEMANIA (Ε)
05.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
06.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΛΙΣΤΑ (Ε)
22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 BOSTON LEGAL
01.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 MOBILE FUN
04.15 ΟΙ ΒΑΡΒΑΤΟΙ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.30 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
23.30 SEX AND THE CITY
01.15 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
16.10 ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γυάλινο σπίτι»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χειραψία με το θάνατο»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρχάγγελος»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη αδρεναλίνης»
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: AΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφώνας: φονική διαδρομή»
04.15 JONNY ZERO
05.15 BATTLESTAR GALACTICA
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ