ΡΟΔΑΝΘΗ 07.00 Πάρο, SPEEDRUNNER IV 07.05 Σίφνο, Μήλο, ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.15 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσια, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.15 Θήρα, Ιο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 10.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 12.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 14.00 Ηράκλειο, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ 14.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΜΕΓΚΑ ΤΖΕΤ 15.45 Θήρα, Ηράκλειο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ 16.00 Πάτμο, Λειψούς, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο, SPEEDRUNNER II 16.00 Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 16.30 Πάρο, Νάξο, SPEEDRUNNER IIΙ 16.30 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 17.15 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσια, Κατάπολα, SPEEDRUNNER IV 17.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 18.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 19.00 Σύρο, Κω, Ρόδο, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19.00 Κύθηρα, Ρέθυμνο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 19.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΚΡΗΤΗ Ι 21.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 21.00 Πάρο, ΛΑΤΩ 21.30 Χανιά, ΡΟΔΑΝΘΗ 22.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.45 Ηράκλειο.