ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Σέριφο, Σίφνο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SPEEDRUNNER III 07.45 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SPEEDRUNNER IV 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 11.00 Ηράκλειο, SUPERFAST XII 15.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 18.00 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.30 Σύρο, Μύκονο, Χίο, Μυτιλήνη, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κω, Ρόδο.