07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Ξένη σειρά (1ο)
18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι εύκολο να είσαι καλός» (1ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
10.00 ΚΑΠΟΥ, ΚΑΠΩΣ, ΚΑΠΟΤΕ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε)
11.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ... Ζιβέγγος»
13.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
14.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
16.30 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΤΟ ΛΕΜΟΝΟΔΑΣΟΣ (Ε)
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2010
19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20.00 Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνα Λίζα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 DOC ON AIR (Ε) «Ενα τραγούδι για τον Αργύρη»
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Μπροστά στις προκλήσεις του μέλλοντος»
19.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι είχαμε, τι χάσαμε»
24.00 ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε)
07.30 ΚΕΡΚΙΝΗ, ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
08.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ «Αλλαγές του δράκου της θάλασσας»
09.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Ανακόντα, το γιγαντιαίο φίδι του Αμαζονίου»
10.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
10.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
19.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Μαδαγασκάρη»
19.50 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.50 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Αλάσκα: Ακτή Κατμάι»
21.15 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Πολικό ψύχος»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
00.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
02.00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ (Ε)
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
06.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NEXT TOP MODEL
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΛΥΛΑ
24.00 ΟΛΑ 10
02.30 ΑΝΤ1 NEWS
02.35 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.40 EUROPEAN POKER TOUR
03.40 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Reality show
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 BIG BROTHER
22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
23.00 ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ 'ΞΕΡΕΣ Τηλεπαιχνίδι
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 FRIDAY NIGHT LIGHTS Νεανική σειρά
04.15 FLASH GORDON
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.15 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES (Ε)
16.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΤΟ ΝΗΣΙ
22.50 MASTER CHEF
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (E)
02.30 TAXI GIRL: SPECIAL EDITION (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι μπόμπιρες του 402», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των δώδεκα»
23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.30 MEDIUM Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χρονιά του τίγρη»
04.45 JERICHO Περιπετειώδης σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ