05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00ΤΟ ΦΥΛΑΚΤΟ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
09.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ «Βάσκο Ντα Γκάμα - Ν. Μελβούρνη». Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση από τη Βραζιλία
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΞΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ
22.00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ «Ρεάλ Μαδρίτης - Κορίνθιας». Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση από τη Βραζιλία
01.20 ΤΟ ΧΑΛΙΝΑΡΙ ΤΗΣ ΣΤΡΙΓΚΛΑΣ Νέα σειρά. Επεισόδιο 1ο
02.20 ΑΥΛΑΙΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΤΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
11.01ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
11.30Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
12.01 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΡΣΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ART NET
20.00 Ο 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Ο αιώνας μας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Χαμένες νύχτες». Κομεντί παραγωγής 1997
08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
09.30 Ο ΤΣΟΠΙ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
10.00 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.00
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.45 ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟΣ «Η ζωή στο πεδίο»
12.00 ΞΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Τοσοδούλα»
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
20.30 ΕΞΤΡΑ ΣΠΟΡ
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένα φιλιά»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Αρτ Ντεκό». Περιπέτεια διάρκειας 102 λεπτών σε σκηνοθεσία Φίλιπ Μόρα. Πρωταγωνιστούν: Τζον ντένις Τζόνστον, Τζόε Σάντος, Μελ Σμιθ
06.00ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 VIP
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ
22.10 ΒΕΝΤΕΤΑ
23.10 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ
01.30 ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
02.30 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
03.00 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μοναστήρι του πάθους». Δράμα μυστηρίου γαλλο-πορτογαλικής συμπαραγωγής 1995, με τους Τζον Μάλκοβιτς, Κατρίν Ντενέβ, Λουί Μιχέλ Σίντρα
06.00 ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΠΑΣ
06.30 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΚΟΛΕΞΙΟΝ ΜΑΚΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1
22.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ορυχείο του τρόμου». Ταινία τρόμου αμερικανικής παραγωγής
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πηγάδι του τρόμου». Ταινία τρόμου αμερικανικής παραγωγής
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 NEW TIME
10.30 O,TI ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.35 NEW TIME
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
15.00 M-DOG
16.30 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
18.00 HIT SELECTION
19.30 CARTOONS
20.30 TA ΣΠΟΡ ΣΤΟ NEW
21.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
24.00 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (Ε)
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΜΑΡ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.00ΜΑΡΙΑ
18.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
19.00Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
21.15 BABY STYLE
22.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sky high - Περιπέτεια στο Αιγαίο»
14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 STAR CARTOON SHOW
12.00ΜΑΡΛΕΝΑ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
16.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακριά απ' το σπίτι»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «9 1/2 εβδομάδες». Αισθηματική περιπέτεια, αμερικανικής παραγωγής 1985 σε σκηνοθεσία Αντριαν Λάιν, με τους Μίκι Ρουρκ, Κιμ Μπάσιντζερ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ(Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρασκευή και 13»
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ (Ε)
16.30 ΦΙΛΙΚΑ... ΕΛΝΤΑ
17.30 PERFECT ACTION (Ε)
18.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 Ανδρών Γ.Σ. Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ, ζωντανή μετάδοση
20.00 SEVEN SPORTS Αθλητική ενημερωτική εκπομπή
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγές στην Αφρική»
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS (Ε)
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM