07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΚΟΠΕΡΝΙΚΟΣ Ξένη σειρά (2ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη
20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ (Ε)
09.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ
10.00 ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
10.45 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
11.00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ Καθημερινή εκπομπή
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
17.00 ESCAPE
18.45ART@ERT
19.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Δρόμος μετ' εμποδίων»
19.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - Ράλι Ακρόπολις (Εκκίνηση)
20.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Πολεμικές τέχνες»
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτή είναι η Αγγλία»
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Μανώλης Πρατικάκης»
18.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΩΛΙΟ ΤΗΣ ΠΕΙΝΑΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
23.00 3THREE NET Ενημερωτική εκπομπή
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bende a part»
07.30 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
09.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
11.30 ΥΠΟΒΡΥΧΙΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΤΗ ΤΗΣ ΠΑΠΟΥΑ
12.30 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Νέα Ορλεάνη»
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ
20.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΚΑΚΟΤΡΟΠΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ «Κλεοπάτρα»
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KYLE XY
18.00 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER
19.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΙΣΜΕΤ
23.00 TRUE BLOOD
24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΒΡΑΔΥ
24.00 SEX AND THE CITY
01.15 THE BIG GAME
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 Μ+Μ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
19.00 50 - 50 (E)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.10 GUINESS WORLD RECORDS SHOW
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yo!»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
10.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι», «Ντακ Ντότζερς», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
11.30 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ Δραματική σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE - Αστυνομική σειράή
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναι σε όλα»
01.15 NIP TYCK
02.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ταυτότητα»