07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα». Κλασικά κινούμενα σχέδια
07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Μουσείο Ερμιτάζ
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Νίκο Πορτοκάλογλου
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Γκρίζα αρκούδα»
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα προβληθεί η θεατρική παράσταση «Η κόμισσα της φάμπρικας»
19.10 ΛΑΪΚΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ Καλό λαϊκό τραγούδι με τους Αχιλλέα Γκουγκουστάμο και την «Αλλιώτικη Κομπανία»
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Αλέξη Μινωτή, με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το «Τσίρκο κάλπικο», τον Λουδοβίκο των Ανωγείων
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Τάκη Σέγκο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΦΩΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΖΟ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (Ε)
10.30 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ (Ε)
13.00 Ο ΚΗΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΛΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)
16.00 ΟΙ ΤΖΟΝΑΣ ΣΤΟ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
16.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ (Ε)
20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ (Ε)
21.00 EROICA (Ε)
22.00 ΤΑΞΙΜ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμπαρέ»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Σεβαστή μου μητέρα»
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)
20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του μεγιστάνα»
02.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
04.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
06.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)
07.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ - ΑΣΙΑ
08.30 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
09.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ
09.30 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Κύπρος»
10.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ «Σπαράγγια»
10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Λυόν (Γαλλία)»
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
16.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ «Αφιέρωμα στη Θάσο» (Β' μέρος)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»
20.45 ΜΥΘΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ
22.00 STEPS Νεανική σειρά
23.15 ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ
00.15 DIRTY SEXY MONEY
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 GREEK Νεανική σειρά
02.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.30 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY (Ε)
01.00 THE BIG GAME
02.00 FASHION FEVER
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
16.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Πρεμιέρα
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καθοδηγητής»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο δαίμονας της Ταζ-μάνια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR
15.45 ΜΙΛΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΝΙΚΙΤΑ Ξένη σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τσιλιαδόρος»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος στην πόλη των αγγέλων»
05.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου