07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Το παλιό οχυρό» (4ο)
18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Θέμα αποτελεί το έργο του Στάλιν «Ο Μαρξισμός και τα ζητήματα της γλωσσολογίας». Φιλοξενούμενος της Αννεκε Ιωαννάτου, ο συγγραφέας Ανδρέας Σκαμπαρδώνης
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Σέρλοκ Χολμς «Η αιματηρή υπογραφή»
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Κώστα Τσίφτη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)
08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΕΛΑΪΝ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε)
10.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Μόλυβος»
11.00 ΣΚΕΛΕΤΩΜΕΝΗ ΑΚΤΗ
12.00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ «Το πλοίο μέσα στους αιώνες»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
15.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ
16.00 ΟΙ ΤΖΟΝΑΣ ΣΤΟ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 CHANGES (Ε)
17.15 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)
19.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)
21.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Ιταλία» Απευθείας μετάδοση
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε ψέμα κρύβει μια αλήθεια»
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART
19.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
20.00 ΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 NETWeek Ενημερωτική εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οιωνός»
07.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ
08.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ «Μαλβίδες»
09.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
12.30 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για μια χούφτα τουρίστριες»
20.45 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Μαλαισία»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ, ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
06.00 THE AMAZING RACE
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 MERLIN
18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
19.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WIPE OUT SPECIAL EPISODE: CELEBRITES
22.00 BLACK OUT
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 OLA 12
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.50 ΛΟΛΑ (Ε)
03.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.30 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
09.45 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Alma male»
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 THE BIG GAME (Ε)
02.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ Σειρά
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Alma male»
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
15.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 50-50 (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ
19.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Σειρά
22.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ
23.15 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
02.15 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
03.15 METROPOLIS
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR
15.45 ΜΙΛΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένοι δρόμοι» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.00 SUPERNATURAL
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ιδιάζουσα περίπτωση φόνου»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Singles»