07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά (11ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας. Με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Ξένη σειρά (5ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία του Γιάννη Μαρκόπουλου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
07.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
09.00 SONIC UNDERGROUND
09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Λίσσυ, η κλεμμένη αυτοκράτειρα»
11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ (Ε) Ντοκιμαντέρ
14.00 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε) «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»
15.30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
17.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΤΕΛΙΚΟΙ
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Enigma»
24.00 Ο ΜΑΪΚΛ ΜΟΥΡ ΚΑΙ Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΤΩΝ ΑΡΓΟΣΧΟΛΩΝ
01.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Στο ατελιέ του Παύλου Σάμιου»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO
13.00 NETWEEK (Ε)
14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Απευθείας μετάδοση από το Μονπελιέ
18.30 EURONET
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κος ΚΑΝΕΝΑΣ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 57ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION Απευθείας μετάδοση από το Μπακού του Αζερμπαϊτζάν
01.45 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε) Σειρά
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
07.55 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE
08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
09.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ Νέα εκπομπή
16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα»
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δώσ' μου τα χείλη σου»
01.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
02.30 ΟΙ ΕΠΤΑ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ
03.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
07.00 GREEK
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 GALILEO (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλακασκάντερ»
15.20 COOK SMART BY COCA-COLA Εκπομπή μαγειρικής
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Κωμική σειρά
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Τηλεταινία
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
22.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.10 OLA 12+ Σατιρική εκπομπή
01.10 ΑΝΤ1 NEWS
01.20 RAISING THE BAR Δικαστική σειρά
02.20 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
03.20 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TOY CHEEK (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)
08.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 GOΤ TO DANCE Talent show
15.15 FOUR WEDDINGS
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναβίωση ενός θρύλου»
17.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE AT HOME
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας κατά λάθος»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο βήμα»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του θανάτου»
02.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
11.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.30 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 MINUTE TO WIN IT
22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ (Ε)
02.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά
06.50 STARLAND «Power Rangers: Mystic Force», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Πανδώρα και Πλάτωνας: Τα φραουλόπουλα», «Angel's Friends», «Polly Pocket», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι περιπέτειες του Μax», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10 Ultimate Alien», «Beyblade», «Sylvester and Tweety mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπλου τζιν για τέσσερις 2»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακιά πεθερά»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καρέ της απάτης»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος του μέλλοντος»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «City on fire» Θρίλερ