07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης αστροναύτης»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Χίμαν & Σίρα, οι πρίγκιπες της ειρήνης»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (1ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Σπάρτακος» (3ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ρωσικά μουσεία
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
06.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
06.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ (Ε) «Συναυλία στο θέατρο Ακροπόλ»
12.15 THE OLYMPIANS: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Γ' μέρος)
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
15.00 ROAD TO GLORY: MIDDLE DISTANCE
16.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από το Ελσίνκι
20.00 EUROLAND! - Pre game Τελετή Λήξης Euro 2012 Αθλητική εκπομπή
21.45 EURO 2012 - Τελικός Απευθείας μετάδοση από το Κίεβο
23.45 EUROLAND! Αθλητική εκπομπή
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να κάνεις έρωτα σε μια γυναίκα»
03.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ στις 10
11.00 ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΙΓΥΠΤΙΟΙ ΣΑΛΠΑΡΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΥΘΡΑ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο μόνοι στο Παρίσι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 GOLDEN MOMENTS (E)
19.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ «Χρήστος Θηβαίος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
23.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SCHOOL-TUBE (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του δολοφόνου»
07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ (Ε) «Παλιές και νέες ιστορίες»
07.30 ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Σίφνος» (Β' μέρος)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Αρωματικά και φαρμακευτικά φυτά»
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Οι μαντινάδες των βοσκών»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Βραζιλία»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά ελληνικά»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμάρτημα του παρελθόντος»
01.00 EURO 2012 Τελικός (Μ)
03.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 GREEK
09.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 GALILEO (Ε) Εκπομπή γνώσεων
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Πλανήτης 51: Επισκέπτης από τη Γη»
15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διά πυρός και σιδήρου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι
04.30 RAISING THE BAR
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.30 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.10 ΑΛΛΗ ΦΑΤΣΑ, ΑΛΛΗ ΡΑΤΣΑ Ντοκιμαντέρ
16.10 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 FRASIER
18.05 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
20.00 JAMIE AT HOME Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Constantine»
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Constantine»
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΠΑΤΙ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
11.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
12.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. Σειρά
17.00 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MINUTE TO WIN IT (Ε) Τηλεπαιχνίδι
22.40 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SCHOOLWAVE 2011
01.30 ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ (Ε)
02.15 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
03.15 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic force», «Power Rangers operation overdrave» «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Polly pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Jewelpet», «Teens days», «Barbie: στην ιστορία μιας γοργόνας» (Γ' μέρος), «Gormiti-Neorganic», «Generator Rex», «Bugs Bunny»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετράποδος άσος»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.50 KNIGHT RIDER Σειρά
19.40 ΟΜΑΔΑ HOT WHEELS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχετε μήνυμα στον υπολογιστή σας»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δύναμη»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του κακού»