07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά (1ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Μπαγιαντέρα» (2ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
06.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ (Ε)
06.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε)
11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Τένις, Beach Volley, Κωπηλασία, Καταδύσεις, Ποδηλασία δρόμου, Σκοποβολή, Ενόργανη γυμναστική, Τένις, Ιστιοπλοΐα, Κανόε
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Μεγάλη Βρετανία-Ρωσία»
24.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Αργεντινή-Λιθουανία»
02.30 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ (Ε)
03.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
04.30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
05.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)
06.15 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε)
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΝΕΤ στις 10
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Κολύμβηση
14.30 MEDITERRANEO (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ «Οι αρχαίοι Ολυμπιακοί Αγώνες»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Εκπομπή
21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Κολύμβηση
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Εκπομπή
01.00 ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ Περιπέτεια
03.00 HEALTH IN EUROPE (Ε)
04.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
05.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
06.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)
07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
11.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Πόλο Ανδρών «Ελλάδα-Κροατία»
13.20 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ
15.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Τση Ζάκυνθος φωνές»
15.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
16.10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Πόλο Ανδρών «Ιταλία-Αυστραλία»
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.30 BALKAN EXPRESS
19.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
20.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Βόλεϊ Ανδρών «Ιταλία-Πολωνία»
23.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
24.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Βόλεϊ Ανδρών «Βραζιλία-Τυνησία»
01.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 UGLY BETTY
10.00 ARMY WIVES
11.00 DESPERATE HOUSEWIVES
12.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Ιμπι, το δεινοσαυράκι»
15.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της Μαντζουρίας»
23.50 OK-THE MAD CONFESSION Ψυχαγωγική εκπομπή
01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι
03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 MOBILE FUN
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
08.15 MacGayver Σειρά περιπέτειας
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - Best of Ψυχαγωγική εκπομπή
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 FRASIER Σειρά
18.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 Τospirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πειρασμός»
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πειρασμός»
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
08.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
09.45 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 BIG BANG (Ε)
12.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. Σειρά
15.50 ΚΟΥΚΛΕΣ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
18.10 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MINUTE TO WIN IT (Ε) Τηλεπαιχνίδι
22.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
23.50 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΙΧΝΗ (Ε)
02.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic force», «Power Rangers operation overdrave» «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Polly pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Jewelpet», «Teens days», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Gormiti-Neorganic», «Generator Rex», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλήτρια από κούνια»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόναχο»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Boynton beach club»
05.00 CHUCK Περιπετειώδης σειρά