08.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης και το τζίνι της συμφοράς»
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Χίμαν & Σίρα (Οι πρίγκιπες της ειρήνης)»
09.55 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου: «Αμοργαία»
12.05 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Κατίνα Παξινού» (Μέρος Β')
12.50 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Μίλτος Πασχαλίδης»
16.20 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου: «Μυτιλήνη, αφιέρωμα στις γεύσεις της Δώρας Παρίση»
17.45 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά
18.45 Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αλκης Ξανθάκης» (Μέρος 1ο)
20.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αχαριστία»
21.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ο μεγάλος πατριωτικός πόλεμος»
22.40 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Ξένη σειρά
23.25 ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ Ξένη σειρά
00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) «Μίλτος Πασχαλίδης»
01.30 Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ (Ε) Ξένη σειρά
02.20 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά μου»
04.10 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) «Κατίνα Παξινού» (Μέρος Β')
04.35 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά
05.35 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ (Ε) Ξένη σειρά
06.20 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Ο μεγάλος πατριωτικός πόλεμος»
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά»
06.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Σιγή ιχθύων»
07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ (Ε) «Ο αγγειοπλάστης»
10.30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΟΛΗ Η ΔΟΞΑ, ΟΛΗ Η ΧΑΡΗ (Ε)
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεφτάς»
14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
16.30 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
17.00 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ «Μαδαγασκάρη», «Νήσος Ρεϊνιόν»
18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά
20.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ «Οι άνθρωποι του Λίγηρα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 IMAX «Ελικόπτερα σε δράση»
17.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CHAMPIONS NET Pre Game
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Παρί Σεν Ζερμέν - Βαλένθια» Απευθείας μετάδοση
23.45 CHAMPIONS NET Περιλαμβάνεται μαγνητοσκοπημένος ο αγώνας «Γιουβέντους - Σέλτικ»
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΝΕΑΡΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ (Ε)
09.00 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ (Ε)
10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.45 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE
14.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Χονγκ Κονγκ»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
16.50 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)
19.00 ΣΧΕΔΙΟ (Ε)
19.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 1929
01.30 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 SUPER GAME
12.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΒΑΛΣ ΜΕ 12 ΘΕΟΥΣ Σειρά
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
22.15 SON Δραματική σειρά
23.15 SPRING WIPE OUT
00.15 ΒΡΑΔΥ
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.50 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 GOT TO DANCE
09.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
10.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι κουρασμένα παλικάρια»
23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 JUDGING AMY
04.20 CSI, ΝΥ
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΠΩΝ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά
17.50 SINGLES 2 (Ε) Σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 FATMAGUL Δραματική σειρά
22.30 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής
23.30 THE KILLING Αστυνομική σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 KINGDOM HOSPITAL Ιατρική σειρά
02.15 MY BOYS
03.15 BERLIN BREAK
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά
10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
11.20 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΜ Live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
01.30 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύρνα το μόνος σου»