08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο μικρός ραφτάκος» - «Στην καρδιά του δάσους»
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Γιάννενα: Δήμος Περάματος»
10.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Γενίτσαροι και Μπούλες, οδοιπορικό στη Νάουσα»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου: «Τυριά, Διονύσης Φραγκιαδάκης»
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Κούκλες»
12.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Φάμελλος - Ζιώγαλας - Μουτσάτσου»
13.00 ΚΟΠΕΡΝΙΚΟΣ Ξένη σειρά
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης τυφλός» - «Ο Καραγκιόζης και το καταραμένο φίδι»
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Φωτόδεντρο: Ν. Αθανασίου, Μ. Μπόγρης, Λ. Μαριδάκης»
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ με την Ευδοκία Πατσιλινάκου: «Αποκριάτικα έθιμα, συνταγές φαγητών αποκριάς, συνταγές για τουρσί, Ναννίνα Σακκά»
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Γιάννης Ρίτσος»: Καλεσμένοι: Θ. Μικρούτσικος, Χρ. Λεοντής, Β. Παπακωνσταντίνου, Ερη Ρίτσου (Α' μέρος)
18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Βαγγέλης Κορακάκης»
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το συμβόλαιο»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) «Φάμελλος - Ζιώγαλας - Μουτσάτσου»
25.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) «Φωτόδεντρο: Ν. Αθανασίου, Μ. Μπόγρης, Λ. Μαριδάκης»
01.10 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά (Ε)
02.10 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το συμβόλαιο» (Ε)
05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) «Γιάννης Ρίτσος»
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Ο Καραγκιόζης τυφλός» - «Ο Καραγκιόζης και το καταραμένο φίδι»
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)
12.00 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
13.00 GREEKS (Ε) «Ελλάς Μελβούρνης»
14.00 2013 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP Εκπομπή
15.00 2013 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP (M)
17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Πανιώνιος - Ηλυσιακός» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ 2013 Τελετή λήξης - Απευθείας μετάδοση
21.45 ΕΧΕ ΓΕΙΑ, ΠΑΝΤΑ ΓΕΙΑ Μουσικό πρόγραμμα - Αφιέρωμα στην Δόμνα Σαμίου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 15ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
01.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Θολό ποτάμι», «Χάρτινοι αετοί»
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ 2013 Μεγάλη παρέλαση
17.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ «Gravitysays_i»
19.00 ΕΠΤΑ
20.00 ΙΜΑΧ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Αθλητική εκπομπή
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία ακροβάτις της Μαδρίτης»
07.00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)
11.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ - ΤΟΠΟΙ ΙΔΕΩΝ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΞΑΝΘΗΣ Απευθείας σύνδεση
14.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου» Απευθείας μετάδοση
18.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
21.00 BALKAN EXPRESS «Οδοιπορικό στην Προποντίδα»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΣΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ
24.00 ΛΕΧΡΙΤΩΝ ΓΛΕΝΤΙ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kasaba»
04.30 Ο ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
05.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
05.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)
06.00 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε) Σειρά
09.45 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
10.45 WIPE OUT (Ε)
11.50 WINTER WIPE OUT (Ε)
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγιος»
16.00 OREO COOKIENG Εκπομπή ζαχαροπλαστικής
16.15 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε αντίθετο ρεύμα»
23.30 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή
00.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός κίνδυνος»
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 MACGAYVER (Ε) Σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 JAMIE'S 30' MEALS Εκπομπή μαγειρικής
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ANNITA SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η συντροφιά του δαχτυλιδιού»
00.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.00 JUDGING AMY Σειρά
04.50 CSI, NY
05.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 MASTERCHEF (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισπαγγλικά»
17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (Ε)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΑΚΑΛΥΠΤΟΣ: THE MAKING OF
18.50 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη θέλει το χρόνο της»
23.50 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Β' μέρος)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 MY BOYS
02.15 BERLIN BREAK (E)
03.15 ΦΕΥΓΑ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Ben 10 ultimate alien» «Beyblade metal fury» «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται»
12.00 FLORICIENTA Σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και οι επτά σπασίκλες»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 MIKE AND MOLLY Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 HUMAN TARGET Σειρά
18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέρνα Σταχτοπούτα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπροστά στα μάτια της»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξεχωριστή μέρα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανατολικά της Εδέμ»