08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ανάφη» - «Μύκονο»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ανθρωποι και παραδοσιακά επαγγέλματα στο Αιγαίο»
14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακές κούκλες από την Ειρήνη Πρίντεζη - Φράγκου»
18.30 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά
19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μαμιδης»
21.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.10 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
06.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)
06.40 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KARADAYI Δραματική σειρά
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρώτος ματάκιας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Σειρά
22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
23.00 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.10 AMERICAN IDOL
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 LA PATRONA Σειρά
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Σειρά
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε) Σειρά
19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά
15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λησταρχίνες»
23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά
00.45 THE VAMPIRE DIARIES
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβαντική αποκάλυψη» Α' τηλεοπτική προβολή
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακάβριοι εισβολείς: Η επιστροφή»