08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σύρος» - «Κέα»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Τέχνη και Κατασκευή»
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Πρόσφυγες»
16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.55 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γερανός»
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος»
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος» (Ε)
03.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γερανός» (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Σύρος - Κέα»
07.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Πρόσφυγες»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.50 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
11.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος κόσμος του Γουέιν»
15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
23.45 ΗΡΩΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ - Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ (Ε)
02.50 BROTHERS & SISTERS (Ε)
04.20 ΕΡΩΡΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 MACGYVER
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 GLEE Ξένη σειρά
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Trinity Goodheart» Α' τηλεοπτική προβολή
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πύλη των νεκρών»
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά
03.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Ξένη σειρά
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)
08.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)
16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 DR COOK (Ε)
22.30 SAFE SEX (Ε)
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
01.45 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beywheelz by Beyblade», «Οι περιπέτειες του Μαξ»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άσσοι του skateboard»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 GOSSIP GIRL Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The wedding date» Α' τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μωρό καθ' οδόν» Α' τηλεοπτική προβολή
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση πόλεμος»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα τι έγινε»