06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
08.00 TV QUIZ
09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός και πάσης Ελλάδος»
11.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία
12.50 TV QUIZ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φορά και έναν καιρό ήταν τα Χριστούγεννα του Μίκυ»
15.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι κουρασμένα παλικάρια»
23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή
01.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε)
02.30 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
03.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 MACGYVER Ξένη σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Εορταστικό πρόγραμμα)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεός για μια εβδομάδα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Πρεμιέρα
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Εορταστικό
01.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε) Εορταστικό
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 STRONG MEDICINE Ιατρική σειρά
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καγιού», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Η Μία κι εγώ», «Τα χρονικά του Ματ Χάτερ» «Slugterra», «Κώδικας Λυόκο»
13.10 L.A.P.D. (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Astroboy»
16.45 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος μιλάει τώρα»
18.50 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζάκι Τσαν: Αν θυμηθείς, πέθανες...»
23.50 ΧΑΜΕΝΑ ΙΧΝΗ Ξένη μίνι σειρά
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΧΑΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Συνέχεια)
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά
06.45 STARLAND «Powerpuff Girls Z», «Οι περιπέτειες του Max», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Max Steel», «Angry Birds», «Μάγια η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Scooby Doo! Mystery incorporated», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικο δώρο» Α' τηλεοπτική προβολή
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 UNDERCOVERS Νέα ξένη σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αρθουρ και η εκδίκηση του Μαλτάζαρ»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «27 φορέματα»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καταστροφή του Λονδίνου»