ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 12.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 12.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΡΟΔΑΝΘΗ 16.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΕΡΜΗΣ 17.00 Πάρο, Νάξο, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 17.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Ικαρία, Καρλ/σι, Βαθύ, ΠΑΤΜΟΣ/ΡΟΔΟΣ 17.00 Κω, Ρόδο, ΣΑΠΦΩ 18.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Ρόδο, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 19.30 Ρέθυμνο, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ηράκλειο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 20.00 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΛΙΣΣΟΣ 20.30 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ.ΜΗΛΟΣ 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ1 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΡΟΔΟΣ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΑΡΙΝΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.30 Σύρο, Μύκονο, ΕΞ. ΟΛΥΜΠΙΑ 17.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Ικαρία, Καρ/σι, Βαθύ, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, Θήρα, ΕΞ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 17.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΕΞ. ΕΡΜΗΣ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσια, Αιγιάλη, Κατάπολα, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 19.00 Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΑΡΚΑΔΙ 19.30 Ρέθυμνο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
Οι ενδιαφερόμενοι για την πληροφόρησή τους για νέα δρομολόγια ή τροποποιήσεις, να απευθύνονται στο νούμερο 143 του ΟΤΕ, το οποίο θα λειτουργεί σε 24ωρη βάση, καθώς και στις κατά τόπους Λιμενικές Αρχές.