06.15 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.15 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
08.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς τρελάθηκαν»
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να εκπαιδεύσετε το δράκο σας»
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show
00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή
01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Σειρά
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
10.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 Mr ΒΕΑΝ Κωμική σειρά
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός»
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κωμική σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λος Αντζελες εμπιστευτικό»
01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατακτη καθηγήτρια»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ύποπτοι»
03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)
04.00 L.A.P.D. (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 CHUCK Σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Max Steel», «Ben and Holly», «Littlest Petshop», «The Garfield Show»
09.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Bugs Bunny mother's Day Special»
10.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Invizimals: A tale of two dimensions» Α' τηλεοπτική προβολή
12.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «My little pony: Equestria girl»
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου στη Χαβάη»
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Airborne»
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 4»
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πράσινο μίλι»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνοι για μοναχικές καρδιές»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάνυχτα στον κήπο του καλού και του κακού»