06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
22.15 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κωμική σειρά - Πρεμιέρα -
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή
01.45 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
07.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
08.00 HAPPY DAY Ψυχαγωγική εκπομπή
10.15 SHOP TV Ψυχαγωγική εκπομπή
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!
17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 WORLD PARTY Ψυχαγωγική εκπομπή
23.45 360ο
00.45 GLEE Ξένη σειρά
01.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
22.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκοτεινή πλευρά του νόμου» Α' τηλ. μετάδοση
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρούνο»
04.15 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)
05.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 CHUCK Σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές των δρόμων 2»
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο λάθος»